ARNI - lukostřelecký klub

Lukostřelecký klub Arni Valteřice, z. s.

Členové klubu používají "tradiční luky", podle konstrukce členěné na dlouhé luky (long bow) a reflexní luky. V poslední době přibyl také holý luk (bare bow).

Ve volném čase se účastní i dětských dnů a dalších společenských akcí, kde stanoviště lukostřelby patří mezi nejnavštěvovanější.

Při výběru nováčků je kladen důraz na jejich fyzickou i psychickou dispozici. Požadujeme nejen zvládnutí techniky střelby, ale také schopnost koncentrace a vysokou míru odpovědnosti při tréninku a při závodech.

Pravidelné tréninky: čtvrtek od 16.30 Horní Branná č.p.9, neděle od 17.00 Parkúr U zvoničky. V zimním období možnost tréninků v sokolovně ve Valteřicích.

Více info na webu

Kontakt:

Petr Maralík

Horní Branná 9

E-mail: lkarni@seznam.cz

Web: https://www.lkvalterice.cz/

© 2019 Volný čas v MAS "Přiďte pobejt!" z. s. Všechna práva vyhrazena.